Producten
Copyright: Triflex bv
Copyright: Triflex bv
ProducttagsAANUIT

Volledige waterdichting vloer loopbrug Hoogvliet

13 juli 2021
De loopbrug naar het kantoorpand van het nieuwe Hoogvliet distributiecentrum langs de A12 bij Bleiswijk, is voorzien van een antislipafwerking. De opdrachtgever wenste een volledig gewapend en waterdicht systeem voor de brugconstructie, welke voorziet in een moderne uitstraling en voldoende stroefheid, zodat gebruikers op een veilige manier het kantoorpand kunnen betreden. 


BetonRestore heeft de vloer van de loopbrug nauwkeurig afgewerkt met een naadloos Triflex-gietvloersysteem, waarbij schijnvoegen en constructieve dilataties in het geheel worden geïntegreerd en alle detailleringen waterdicht worden aangesloten. De nieuwe betonnen vloer is als eerste voorbehandeld middels schuren en het aanbrengen van een geschikte primer. Hierna is de vloer voorzien van het gietvloer systeem. Doordat de producten vloeibaar worden aangebracht, kunnen details zoals opstanden, goten, voetplaten van heksteunen en hemelwaterafvoeren naadloos en duurzaam worden afgedicht. Vocht, maar ook o.a chloriden krijgen geen kans om door te dringen. Als eerste begonnen de verwerkers met het stralen en schuren van de ondergrond, waarop het gewapende systeem nauwkeurig werd aangebracht. Het eindresultaat is een volledig waterresistente en esthetische loopbrug met voldoende stroefheid. 

Benieuwd naar de mogelijkheden of heeft u een andere vraag? Neem dan vrijblijvend contact met ons op via +31 (0)38 460 20 50 of mail naar info@triflex.nl. We helpen u graag verder.

Neem contact op met Triflex bv

Je bent momenteel niet ingelogd. Hierdoor is het alleen mogelijk om meer informatie per e-mail op te vragen. Wil je liever gebeld worden of documentatie per post ontvangen? Klik dan hier om in te loggen.
Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Opmerkingen
Bij iedere aanvraag worden relevante gegevens van jou gedeeld met het betreffende bedrijf. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Meer projecten van Triflex bv

Toon alles
ATAG Nederland
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
AXOR + hansgrohe
FALK®
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan