Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA
Copyright: ESTIDA

Nieuw concept van ESTIDA voor La Place

22 mei 2014, 11:29
In opdracht van La Place heeft ESTIDA een interieurconcept ontwikkeld voor de nieuwe generatie restaurants van de keten. Onlangs is in Leiden het eerste restaurant volgens het nieuwe concept geopend.

De nieuwe vormgeving van de Leidse La Place-vestiging sluit aan op het nieuwe concept voor de restaurantformule. La Place wil ‘terug naar de basis’ en het publiek met productaanbod en werkwijze laten zien dat de restaurantformule ‘dicht bij de natuur staat’, zo stelt ze.

Puur en authentiek
Dagverse producten maken een belangrijk deel uit van het aanbod en veel voedsel wordt voor de ogen van de gasten bereid; hamburgers worden ter plekke gemaakt, brood en pizza’s komen uit de houtgestookte oven en zelfs het graan voor het brood wordt in het restaurant gemalen.

Het interieurconcept drukt deze zichtbare versheid en authenticiteit uit. Transparantie en materialen spelen een belangrijke rol. De opslag van groenten vindt plaats in een glazen koeling die refereert aan een kas. De bereidingsruimtes voor de bakkerij en worstenmakerij zijn met glaswanden van de uitgifte afgeschermd en tegelijkertijd volledig in zicht van de bezoeker.

Verblijfssfeer
De Leidse La Place-vestiging heeft een rauwe, bijna industriële sfeer gekregen. ESTIDA heeft de kracht van de bestaande ruimte benut en geaccentueerd. De plafonds zijn hoog, tonen een sheddak en er is gebruik gemaakt van veel staal, ruw baksteen en (sloop)hout. Kleur wordt toegevoegd door de decoratieve uitstalling van producten in stellingkasten.

De sfeer van authenticiteit wordt versterkt door de toepassing van hergebruikte materialen en vintage meubilair. Met een mix van nieuwe en oude meubels in verschillende zithoogtes en in diverse sfeerhoeken heeft ESTIDA voor een verblijfsplek voor een brede doelgroep gecreëerd.

Met het nieuwe inrichtingsconcept lijkt de La Place-vestiging niet alleen uit te nodigen voor een maaltijd, maar ook om er af te spreken of te werken. De vestiging in Leiden is de eerste van de formule die volgens het nieuwe concept is gerealiseerd.

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

Nieuw beeldkwaliteitsplan voor winkelcentrum Amstelveen door Rijnboutt

33 minuten geleden

€ 22 miljoen voor versneld renoveren en verduurzamen van ruim 4.000 woningen

Vandaag, 12:14

Ramon Gianotten en Rienk Klaassen benoemd tot partner bij ZZDP Architecten

Vandaag, 09:03

Jacq. de Brouwer ontvangt koninklijke onderscheiding

Gisteren, 15:31

Provincie Utrecht wijst plekken aan voor windturbines; gemeenten niet blij

3 uur geleden

Keijzer pleit in Brussel voor versoepelen regels bij woningnood

Vandaag, 11:00

1.400 kilometer dijk moet versterkt

Vandaag, 10:10

ING Research: toename woningverkopen en iets hogere prijzen

Gisteren, 12:05

TU Eindhoven stelt tentamens week uit na cyberaanval

Gisteren, 11:23

Noord-Holland: grotere woningbouwprojecten in beschermd landschap

14 januari, 1:37
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
Foreco Houtproducten
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf Ceiling Solutions B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Plastica Groep
Holonite B.V.
Hansgrohe
FALK®
Tata Steel Colorcoat®
© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan