Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project
Annemiek Bleumink, zakelijk directeur bij Paul de Ruiter Architects
Copyright: Paul de Ruiter Architects

Paul de Ruiter Architects ontvangt cerficaat NEN Veiligheidsladder

25 februari 2022, 16:46
Paul de Ruiter Architects is als eerste architectenbureau gecertificeerd volgens de NEN Veiligheidsladder. Met deze certificering sluit het Amsterdamse bureau aan bij verschillende partijen in de bouw die zich committeren aan een veiliger werkomgeving binnen de gehele bouwketen.

In de bouw gebeuren nog steeds veel ernstige ongevallen. Om het aantal onveilige situaties terug te dringen met minder incidenten tot gevolg heeft NEN de Veiligheidsladder ontwikkeld. Deze stimuleert het veiligheidsbewustzijn en bewust veilig handelen voor bedrijven in verschillende sectoren, waaronder de bouw.

Paul de Ruiter Architects voerde de verschillende aspecten die komen kijken bij veiligheid door in zijn bedrijfsvoering en in de ontwerpfase van projecten. “Voor het ontwerpproces zal dat betekenen dat we in onze ontwerpen nog meer gestructureerd de risico’s analyseren en op anticiperen door duidelijke regels en stappenplan in het ontwerp maar ook tijdens de bouw duidelijke protocollen te hebben, ook bij bouwplaatsenbezoek”, vertelt zakelijk directeur Annemiek Bleumink.

“Veiligheid staat nu nog duidelijker op de kaart binnen onze bedrijfsvoering. Het is inmiddels een terugkerend thema bij onze algemene teamvergaderingen. Persoonlijke ervaringen en vragen uit de praktijk wisselen we af met nieuwe inzichten over veiligheid in de bouw en in de gebruiksfase. Door deze interactieve benadering houden we het veiligheidsbewustzijn bij onze medewerkers scherp”, zegt Bleumink.

Sinds januari van dit jaar stellen alle ondertekenaars van de Governance Code Veiligheid in de Bouw, een NEN Veiligheidsladder-certificaat verplicht in aanbestedingen en contracten in de bouw. Deze gezamenlijke afspraak wordt Veiligheid in Aanbesteding genoemd, beter bekend als ViA.

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

Carbon Stories organiseert debat over Shift Embassy

24 juli, 3:59

Kindcentrum van Spring architecten is een paviljoen in het groen

24 juli, 2:44

LEVS verdicht Utrechtse wijk Ondiep met nieuwe woongebouwen

24 juli, 10:54

Gemeente Rotterdam zoekt architectenbureaus die project willen laten doorrekenen met CO2-rekenmethode

23 juli, 3:35

Topman Heijmans: Nederland investeert te weinig in infrastructuur

24 juli, 11:47

Grote stroomaanvraag provincies voor woningbouw afgewezen

24 juli, 9:31

Historische binnenstad Paramaribo is nu bedreigd werelderfgoed

23 juli, 1:25

Team V benoemt Noortje ter Heege tot associate architect

23 juli, 11:51

Hitlers geboortehuis in Oostenrijk gaat open als politiebureau

22 juli, 2:28

DNB: beter investeringsklimaat nodig voor bouw huurwoningen

22 juli, 9:20
Ronnie WeessiesRedacteur
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap