Jurgen ten Hoeve
Copyright: Thijs Wolzak
Gianni Cito, Ludo Grooteman en Jurgen ten Hoeve
Copyright: Thijs Wolzak

Jurgen ten Hoeve derde partner bij Moke Architecten

12 juli 2021, 10:23
Moke Architecten heeft Jurgen ten Hoeve benoemd als derde partner in het bureau. Ten Hoeve werkt sinds zijn afstuderen als architect in 2017 bij het Amsterdamse architectenbureau.

Jurgen ten Hoeve is afgestudeerd aan de Academie voor de Bouwkunst Rotterdam met het project ‘Stadsklooster Rotterdam’. Hiermee won hij de promotieprijs De Meester; daarnaast leverde het project een nominatie op voor de Archiprix 2018. Het afstudeerproject betekende ook de kennismaking tussen Ten Hoeve en Ludo Grooteman van Moke Architecten, die optrad als mentor.
 
Gedurende zijn studie heeft Ten Hoeve gewerkt bij onder andere OOKarchitecten in Amersfoort en Koen van Velsen in Hilversum. Sinds hij in 2017 als architect in dienst trad bij Moke Architecten heeft hij ruime ervaring opgedaan in woningbouw, laat het bureau weten.
  
Holistisch
“Als architect heeft hij een holistische benadering voor ontwerpopgaven”, meldt Moke Architecten over Ten Hoeve. “Hij gelooft in een conceptuele aanpak als ontwerphouding, ondersteund door technische kennis en praktische ervaring. Hij heeft een passie voor vakmanschap, materialiteit, maakbaarheid, sensibiliteit en ruimtelijke beleving om betekenisvolle ruimtes te maken. Ruimtes die de gebruiker de mogelijkheid geven een duurzame verhouding aan te gaan met de gebouwde omgeving.”

Zijn aandacht gaat daarnaast uit naar het opleiden van jonge mensen. Ten Hoeve stimuleert het nadenken over de essentie van de ontwerpgedachte en om een ontwerp, naast een digitale visualisatie ook concreet te verbeelden met behulp van bijvoorbeeld maquettes.

Groei bureau
Moke Architecten is in 2011 opgericht door Gianni Cito en Ludo Grooteman en heeft naar eigen zeggen in de afgelopen tien jaar een gestage groei doorgemaakt. Het bureau heeft met succes aan projecten gewerkt in bijvoorbeeld scholen- en woningbouw. Als opvallende projecten noemt het bureau het Erotisch Centrum in Amsterdam en het conferentieoord voor Sofitel in Benin.

“Door de constante stroom aan projecten hebben we ondertussen kunnen investeren in groei en nieuw talent”, zegt Grooteman. “We zijn dan ook heel trots dat we Jurgen ten Hoeve mogen presenteren als partner bij Moke Architecten.”

Ten Hoeve is sinds begin dit jaar partner bij het bureau; Moke Architecten heeft het nu algemeen bekend gemaakt.

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

Dok architecten benoemt Marta Meijer en Kim Wandel tot partner

19 minuten geleden

Vormt de mens zijn omgeving, of de omgeving eerst de mens?

1 uur geleden

RoosRos realiseert transparant en flexibel laboratoriumgebouw

Gisteren, 17:04

UNStudio wint prijsvraag voor omvangrijk woningbouwproject Seoul

Gisteren, 16:37

‘Bouwdip’ zichtbaar: 82.000 woningen erbij in 2024

Gisteren, 13:21

Nationaal Burgerberaad Klimaat uit de startblokken

Gisteren, 09:26

Zuid-Holland wil voorrang warmtenetten bij aansluiting op vol net

17 januari, 11:54

Huurders hebben opnieuw minder keus uit nog krapper huuraanbod

17 januari, 9:39

Provincie Utrecht wijst plekken aan voor windturbines; gemeenten niet blij

16 januari, 1:51

Keijzer pleit in Brussel voor versoepelen regels bij woningnood

16 januari, 11:00
Robert MuisRedacteur
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
Foreco Houtproducten
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf Ceiling Solutions B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Plastica Groep
Holonite B.V.
Hansgrohe
FALK®
Tata Steel Colorcoat®
© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan