Nieuwe materialenadviseur Baars & Bloemhoff

21 januari 2016, 11:50
Alexandra Izeboud is met ingang van 1 januari 2016 aanspreekpunt bij Baars & Bloemhoff als het gaat om informatie over materialen. De onderneming biedt inmiddels materialen van circa dertig merken.

“Met ruim 2500 verschillende decors en materialen hebben wij voor ieder interieurproject het juiste materiaal en advies in huis”, stelt Baars & Bloemhoff. De onderneming heeft in haar assortiment bekende merken als Duropal, HI-MACS, Abet Laminati en Shinnoki, naast nog zo’n 25 andere merken.

Materiaalmogelijkheden
Door deze grote hoeveelheid verschillende materialen kan het voor de architect of ontwerper lastig worden het overzicht te bewaren, zo beseft de onderneming. Bij zoveel materialen is het evenmin makkelijk om specifieke informatie over mogelijkheden en eigenschappen van elk materiaal te achterhalen.

Baars & Bloemhoff streeft al jaren naar samenwerking en kennisdeling, zo laat het bedrijf weten. “Wij adviseren architecten vanuit de gewenste toepassing en komen vervolgens samen tot de juiste materiaal keuze voor een project.”

Nieuwe adviseur
“Vanaf dit jaar zal daarom onze nieuwe collega Alexandra Izeboud er voor u zijn wanneer u meer informatie wilt over een bepaald materiaal, of bijvoorbeeld uw materialen bibliotheek up to date wilt houden”, meldt de onderneming. “Voelt u zich daarom vrij om een afspraak te maken.”

Izeboud neemt de taken over van Eman van Doorn, die zich specifiek gaat richten op het solid surface-materiaal HI-MACS. Izeboud heeft een studie Industrieel Ontwerpen en minor Architectuur aan de TU Delft op haar curriculum.

“Daarmee geloof ik een goede schakel te zijn tussen de architect en het materiaal”, zegt ze. “Met mijn gevoel voor esthetiek en beleving als ontwerper en de kennis over de materialen denk ik graag mee met de architect om samen op zoek te gaan naar geschikte materialen.”

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

Voormalig kantoor in Scheepvaartkwartier Rotterdam herbestemd tot woongebouw

1 uur geleden

Wachten in een compositie als van Mondriaan

2 uur geleden

Woongebouw 70lux markeert de entree tot het stadshart van Zoetermeer

Vandaag, 12:41

Nominaties Amsterdamse Nieuwbouwprijs 2025 bekend

Vandaag, 10:37

Zuid-Holland wil in 2027 besluit over uitbreiding Maasvlakte in zee

Vandaag, 12:23

Rekenkamer: begroting verbouwing Binnenhof ‘onrealistisch laag’

Vandaag, 09:44

Kamer niet gerust op betaalbaarheid stadsverwarming in nieuwe wet

Gisteren, 11:36

Nieuwe editie van de Architecten Wielerkoers

20 mei, 2:45

Nieuwe Rotterdamse aanpak woningbouw: meer snelheid, minder regels en heldere keuzes

20 mei, 9:49

Gemeenten krijgen 7.000 euro per gebouwde betaalbare woning

19 mei, 3:05
Atag Nederland
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
AXOR + hansgrohe
FALK®
Tata Steel Colorcoat®
© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan