Copyright: grafie Ossip van Duivenbode
Copyright: grafie Ossip van Duivenbode
Copyright: grafie Ossip van Duivenbode
Copyright: grafie I Make Rotterdam

Zomerprogramma Test Site Rotterdam

26 juni 2012, 16:05
In de zomer gaan de activiteiten rond de vijfde Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam (5e IABR) door. Zo worden op de Test Site verschillende debatten georganiseerd en starten diverse evenementen.

De maand juni wordt op de Test Site afgesloten met een paneldebat over het culturele kapitaal van de stad. Hoe kan de culturele groei van Rotterdam behouden blijven? Onder meer Nanne de Ru (Powerhouse Company) en Aetsel Griffioen (filosoof, Rotterdam Vakmanstad) zijn te gast tijdens het debat.

Ook wordt op 29 juni de Milk Bar aan de Delftsestraat geopend. Deze pop-up ‘melkbar’ is een tijdelijk restaurant waar verschillende melkproducten worden geserveerd, zoals Raspberry Basil of Chocolate Banana Soya Smoothie.

Bouwfestival
Het bouwfestival Deelhout van de Bende en Fabrique Urbaine vindt plaats op 1 juli op de bouwplaats van het centraal station van Rotterdam. In deze tijdelijke openbare werkplaats worden bezoekers uitgenodigd zelf iets te maken van restmateriaal van het centraal station. Op 28 augustus wordt het bouwfestival opnieuw gehouden en maken deelnemers meubilair voor de stad uit restmaterialen van de hoofdtentoonstelling van de IABR uit het NAi.

Op 6 juli wordt een debat georganiseerd rondom de mogelijkheden voor het collectief herontwikkelen van een voormalig schoolgebouw. Het pand wordt voor het eerst opengesteld voor bezichtiging en tijdens verschillende Rotterdam Verkoopt Collectieve Herontwikkeling-workshops wordt er op locatie nagedacht over de toekomst van het pand en haar bewoners.

Urban Bootcamp
Sportliefhebbers kunnen terecht op 4 en 5 augustus tijdens de sessies Urban Bootcamp en Urban Poweryoga. In voorbereiding op de twaalf kilometer lange Amsterdamse Urbanathlon in september (een looprace met ‘stadse’ obstakels) vindt een Urban Bootcamp plaats in Rotterdam. Deelnemers sprinten over de Luchtsingel, klauteren over containers en trotseren bouwplaatsen vol obstakels tijdens deze sessie.

Kijk voor alle zomeractiviteiten van de Test Site Rotterdam op de website van I Make Rotterdam.

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

CPO meer&deel grote winnaar Dirk Roosenburgprijs 2025

Gisteren, 15:37

Gedetailleerde 3D-geprinte maquette toont ruimtelijke ontwikkeling Amsterdam

Gisteren, 14:56

Woongebouwen door VdpArchitecten vormen nieuwe 'voorkant' Groningse Oosterparkwijk

Gisteren, 13:48

Het Cultuurfonds kent subsidie toe aan biobased paviljoen voor Amsterdamse Bos ontworpen door Space Encounters

Gisteren, 11:07

Sweco neemt groot Belgisch architectenbureau over

Gisteren, 16:23

IMF: geen forse huizenprijsdaling bij einde hypotheekrenteaftrek

Gisteren, 12:14

EIB: 75.000 nieuwe voltijdse arbeidskrachten nodig in de bouw

Gisteren, 10:11

Groningen worstelt met afronding dertig kilometer lang fietspad naar Assen

16 oktober, 3:25

PBL: minimaal 150.000 hectare meer natuur nodig in 2050

16 oktober, 11:37

Afaina de Jong wint Amsterdamprijs voor de Kunst 2025

15 oktober, 3:19
ATAG Nederland
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
AXOR + hansgrohe
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan