Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Bofimex en Strikolith in samenwerkingsverband

1 december 2009, 12:21
Bofimex, (specialist in restauratie) en Strikolith (totaalleverancier van decoratieve afbouwoplossingen) gaan intensief samenwerken. De deelneming van Strikolith holding in Bofimex leidt tot nieuwe marktkansen.

Als leverancier van duurzame, hoogwaardige en niet-alledaagse bouwstoffen en gespecialiseerd in renovatie- en restauratiewerkzaamheden vergroot Bofimex hiermee haar distributiekanalen naar de decoratieve markt.

Strikolith is maatgevend in gevel-, wand- en plafondafwerking met gebruiks- en milieuvriendelijke producten voor de professionele markt. De samenwerking met Strikolith biedt Bofimex meer slagvaardigheid, waardoor de continuïteit van de onderneming gewaarborgd is. Bovendien zorgt de samenwerking voor een kennisuitbreiding, die meer product-marktcombinaties mogelijk maakt.

Bofimex blijft een zelfstandig bedrijf met een eigen signatuur. Directeur Bas Verhey van de Oosterhoutse onderneming: “Onze huidige relaties zullen enkel positieve gevolgen van het samenwerkingsverband ondervinden. Voor ons bedrijf betekent dat we door meer draagkracht de markt daadkrachtiger tegemoet kunnen treden.”

Strikolith beschouwt de samenwerking als een logische stap in de ambitie om als totaalleverancier haar klanten nog beter te kunnen adviseren op het gebied van het verduurzamen en verfraaien van wanden, gevels en plafonds. Het bedrijf uit Raamsdonkveer ziet de toename van specialistische kennis en de uitbreiding van productmogelijkheden als een verdere versterking van haar positie in de markt.

Andere nieuwsberichten

Kindcentrum door Sweco Architects brengt onderwijs, kinderopvang en buitenruimte samen in hart van dorp

Vandaag, 12:09

De Playlist: Dirk Osinga benadert zijn studio als een rockband

Vandaag, 09:15

Lagado architects verrijkt woonerfwijk met rolstoeltoegankelijk huis

Gisteren, 11:38

Houten woongebouw van KOW introduceert natuurlijk stedelijk leven bij herontwikkeling ziekenhuisterrein

28 juli, 2:40

Proef met laadplekken waar ook brandstofauto's mogen parkeren

Gisteren, 10:34

Topman Heijmans: Nederland investeert te weinig in infrastructuur

24 juli, 11:47

Grote stroomaanvraag provincies voor woningbouw afgewezen

24 juli, 9:31

Historische binnenstad Paramaribo is nu bedreigd werelderfgoed

23 juli, 1:25

Team V benoemt Noortje ter Heege tot associate architect

23 juli, 11:51

Hitlers geboortehuis in Oostenrijk gaat open als politiebureau

22 juli, 2:28
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap