Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Balkons Anopolis worden verstevigd

22 april 2005, 13:41
Naar aanleiding van het eindrapport van TNO inzake de balkons en erkers van Anopolis in Rotterdam gaat Woonzorg Nederland de constructie van balkons en erkers verstevigen. Hiertoe zullen trekstangen worden aangebracht. Door het aanbrengen van deze versteviging zullen de balkons en erkers voldoen aan de wettelijke eisen. De versteviging zal naar verwachting vóór 15 juli 2005 plaatsvinden. Tot die tijd kunnen de balkons normaal worden gebruikt1. Donderdag 21 april jl. heeft Woonzorg Nederland de bewoners van Anopolis hierover geïnformeerd.

Op 2 maart jl. heeft Woonzorg Nederland de bewoners van Anopolis verzocht geen gebruik meer te maken van de erkers en balkons van hun woning. Aanleiding was de voorlopige uitkomst van een onderzoek van TNO naar de sterkte van de erkers en balkons van Anopolis.Bij een tweede tussentijdse rapportage door TNO op 17 maart jl. is gebleken dat de constructie van de balkons en erkers normaal gebruik toelaat . Woonzorg Nederland heeft dit resultaat op 18 maart jl. aan de bewoners gemeld en aangekondigd dat medio april het definitieve rapport van TNO beschikbaar zou komen.

Inmiddels is het onderzoek van TNO afgerond. TNO geeft opnieuw aan dat er geen sprake is van een gevaarlijke situatie, maar dat de balkons en erkers wél moeten worden verstevigd. Woonzorg Nederland neemt dit advies over en zal vóór 15 juli 2005 de constructie laten verstevigen door trekstangen aan te brengen. Hiermee zullen de balkons en erkers voldoen aan de wettelijke eisen.

Het TNO onderzoek heeft uitsluitend betrekking op de woningen van Woonzorg Nederland en niet op de andere woningen in de wijk Stadstuinen.

Anopolis
Anopolis is een wooncomplex in de wijk Stadstuinen op de Kop van Zuid in Rotterdam. Het wooncomplex bestaat uit 112 woningen, waarvan 50 koopwoningen en 62 huurwoningen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

Zes meter hoog frame zorgt bij De Teunis op Buiksloterham voor vrij indeelbare plint

Vandaag, 14:57

Team Paul de Vroom + Sputnik levert sociale ouderenwoningen in Rhoon op

Vandaag, 09:25

Nog drie dagen om projecten in te sturen voor de Architectenweb Awards 2026!

Vandaag, 09:00

Rotterdam wil bijna 500 nieuwe woningen in Zevenkamp

Gisteren, 16:46

Juryprijs De Vernufteling 2026 voor waterzuinig wonen

Gisteren, 15:10

Roos Bendien directielid en projectarchitect bij JAM*

15 juni, 4:22

NSI stopt definitief met bouw houten kantoorgebouw Zuidas

15 juni, 10:12

Ridderkerk mag voorlopig eigen verdeling huurhuizen opzetten

12 juni, 2:38

AFFR laat opruimrobotje Wall-E terugkeren op het witte doek

12 juni, 10:07

Kadaster: Woningkopers verhuizen verder dan tien jaar geleden

11 juni, 2:30
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan