Copyright: Renson
Copyright: Renson
Copyright: Renson
Copyright: Renson
Copyright: Renson
Copyright: Renson
Copyright: Renson

Renson en LIXIL bundelen krachten voor Japanse markt

11 april 2019, 10:56
Mensen in Japan willen 'terug naar de natuur' en streven ernaar om 'meer tijd buiten door te brengen', heeft de onderneming Renson geconstateerd. LIXIL brengt 'outdoor living' in Japan naar een hoger niveau dankzij de terrasoverkappingen van Renson.

Ondanks het feit dat er steeds minder nieuwe huizen worden gebouwd, is er een enorme markt voor high-end outdoor-oplossingen. Dat is precies de reden waarom LIXIL en Renson nu de krachten bundelen voor zowel de residentiële als de commerciële markt. Lixil zal in het najaar van 2019 in Japan een eerste product van Renson lanceren.

Hoogste segment
"Het creëren en leveren van hoogwaardige producten voor onze klanten, dat is waar het bij deze samenwerking om draait", aldus Satoshi Yoshida, CEO LIXIL Housing Technology Japan. "Doordat het aantal nieuw gebouwde huizen in Japan begint af te nemen, moeten we onze bedrijfsdomeinen herdefiniëren in de richting van duurzame groei. LIXIL wil emotionele waarde creëren en producten aanbieden aan klanten uit het hoogste segment.”

In hun zoektocht naar een product dat hieraan voldeed, kwam Renson in beeld met hun high-end outdoor living concepten. Die wereldwijde toptechnologie wil LIXIL linken aan z’n Japanse know-how om z’n doel te bereiken.

Overeenkomstige missie
"We hebben LIXIL voor het eerst ontmoet op de internationale R+T beurs in 2015", herinnert Paul Renson (CEO Renson) zich. "Sindsdien hebben we een vertrouwensrelatie opgebouwd. Bij beide bedrijven maken innovatie en high-end design deel uit van ons DNA. Ik ben er dan ook erg trots op dat we vandaag onze samenwerking kunnen aankondigen.

“We delen dezelfde missie wat betreft comfortabel wonen en willen beide ook totale outdoor concepten aanbieden in plaats van individuele producten”, legt Renson uit. “Daarom zien we een enorm potentieel in deze nieuwe samenwerking om onze outdoor-oplossingen in Japan te lanceren.”

Hij gaat verder: “Voor Renson is co-development met andere gelijkgestemde, sterke merken heel belangrijk. Daarom werken we ook samen met bedrijven als Velux, Barco, Schüco, LG en Somfy. Wij geloven in ‘open innovatie’ tussen onze merken. Hierdoor blijven we innoveren en gezamenlijk internationaal groeien.”

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

Architectenweb Sportzomer: paardrijden is voor Marlies Rohmer de ultieme vorm van samenwerken

4 uur geleden

Stedenbouwkundig structuurontwerp voor Blok III in Sloterdijk I Zuid goedgekeurd

18 juli, 1:30

VORM ontwikkelt laatste twee kavels Eenhoorngebied Amsterdam

17 juli, 2:24

Multifunctioneel gebouw Floating Gardens in Sloterdijk biedt plek aan woningen en een IKC

17 juli, 12:18

Zoetermeer wil brug over spoor en A12 renoveren

1 uur geleden

Aanpak Zuid-Hollandse verkeersader kost tientallen miljoenen meer

Gisteren, 12:29

Hermans kiest Schiermonnikoogroute voor stroomkabel naar Noordzee

18 juli, 11:09

Hester Bijl wordt rector magnificus TU Delft

18 juli, 9:27

Provincie komt bij BAM en SPIE uit voor onderhoud aan Zeelandbrug

17 juli, 1:39

Meerderheid Limburgers houdt rekening met nieuwe overstromingen

17 juli, 10:35
ATAG Nederland
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
AXOR + hansgrohe
FALK®
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan