Interna opent nieuwe showroom

26 november 2009, 16:17
Sinds begin november heeft Interna Group haar collectie gepresenteerd in de prestigieuze showroom van DK Home aan de oostzijde van de A27 ter hoogte van de afslag Meerkerk.

Interna Group (Tavagnacco/Italië) is een bedrijf dat zich al 20 jaar richt op het op hoog niveau meubileren/inrichten van gebouwen in het algemeen en 4-5* hotels in het bijzonder. In Nederland hebben zij de laatste jaren o.a. de inrichting gedaan van Le Meridien Hotel Des Indes en Restaurant Maxime in Den Haag, The College Hotel en The Dylan Hotel in Amsterdam maar ook het speciaalwerk voor de 2 CitizenM Hotels op Schiphol en in Amsterdam. Internationaal o.a. BWM Welt in München, Danieli Hotel Venetië, diverse Park Hyatt Hotels maar ook veel winkels voor Louis Vuitton, Prada en Cartier. Daarnaast wordt de collectie ook toegepast in hoogwaardige kantoorprojecten en luxe villa’s. Verder gaat Interna ruim 6.000 stuks los meubilair leveren voor het Armani Hotel Dubai (160 kamers) en Armani Residences Dubai (140 suites) in werelds hoogste gebouw de Burj Dubai

Interna Group bestaat o.a. uit Interna Collection (standaard meubel items), Interna Contract (speciaaalwerk) en Logica (kantoormeubilair).

Voor diverse interieurproductgroepen in de bovenkant van de markt is DK Home, producent van hoogwaardige interieurdecoraties, een samenwerking aangegaan met één fabrikant/leverancier per productgroep om haar collectie in de juiste ambiance te presenteren. Hiervoor is een samenwerking aangegaan met o.a. Floss (verlichting), Arte (wandbekleding), ICE (vloerkleden) en Bart Brugman (meubelstoffen). De collecties van voorgenoemde partners zijn naadloos verweven in een informatiecentrum op het hoogste niveau waar relaties van voorgenoemde partijen (architecten, horeca ondernemers, professionele eindverbruikers, investeerders, etc) elkaar ontmoeten en inspireren.

Adres showroom
Energieweg 39 – 4231 DJ Meerkerk

Trefwoorden

interna

Andere nieuwsberichten

Hoogbouwcomplex KJ Den Haag opgeleverd

4 september, 3:12

Renovatie Amsterdam Museum officieel van start

4 september, 1:35

Heemschut: sloop dreigt voor Huis van de Toekomst

4 september, 11:34

Zenber Architecten ontwerpt interieur van herontwikkelde Lounge 1 op Schiphol

4 september, 9:00

Raad Amsterdam krijgt meer transparantie over grote projecten

4 september, 12:19

Rekenkamer: aanpak zoetwatertekort loopt jaren achter

4 september, 10:21

Particuliere verhuurders noemen uitstel box 3-aanpassing funest

3 september, 3:09

Onderzoek: tientallen biljoenen naar toekomstige AI-datacenters

3 september, 10:17

Boris Hocks nieuwe provinciaal bouwmeester Groningen

2 september, 11:20

VNG: mogelijk 1300 bouwprojecten stilgelegd door schorsing controleur

2 september, 9:35
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light + Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap