Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project
Vertrekkend BNA-directeur Fred Schoorl
Copyright: BNA

Fred Schoorl kondigt afscheid aan als BNA-directeur

20 september 2022, 13:12
Fred Schoorl gaat stoppen als directeur van de BNA. Begin volgend jaar draagt hij na meer dan een decennium het stokje over aan een nog te bepalen opvolger. Schoorl vindt het tijd voor iets anders, zo heeft de BNA dinsdag bekendgemaakt.

Dat laatste had hij vlak voor de coronacrisis in 2019 al aangegeven, maar op verzoek van het BNA-bestuur is hij vanwege die crisis uiteindelijk nog ruim twee jaar aangebleven. Ook wanneer Schoorl is teruggetreden als directeur, verlaat hij de BNA niet. Hij blijft in deeltijd als strategisch adviseur aan de brancheorganisatie verbonden.

“Ik had voldoende energie en gevoel van verantwoordelijkheid om er nog één keer samen tegenaan te gaan”, vertelt Schoorl over zijn eerdere beslissing om nog even aan te blijven. “Maar nu is het tijd om het stokje over te dragen.”

Schoorl is sinds 1 november 2010, midden in de voor de architectenbranche slopende economische crisis, directeur van de BNA. “Het was door de vorige crisis en ontwikkelingen in de architectenbranche een bumpy ride, maar ook een leuke en fascinerende reis waarin verandering en vernieuwing centraal stonden”, zegt de BNA-directeur.

“Veel heb ik te danken aan de werkorganisatie, de samenwerking met voorzitters, bestuur en ledenraad. En ook aan alle relaties buiten de vereniging. Vorig jaar zomer heb ik gemeld dat het echt tijd is voor verandering. Ik wil me komend jaar met volle energie ook aan andere zaken buiten de BNA wijden, aan onderwerpen en klussen waar ik bij kan helpen. Er is tenslotte genoeg te doen in de wereld. En eerlijk: ook de BNA heeft af en toe nieuw bloed nodig in deze prachtige vereniging.”

Transformatie naar branchevereniging
“Het bestuur is Fred zeer dankbaar voor wat hij voor de BNA als directeur heeft betekend”, vertelt BNA-voorzitter Jolijn Valk. “Met de transformatie naar branchevereniging en tal van verbeteringen en vernieuwingen heeft hij binnen en buiten de vereniging indruk gemaakt. Er staat nu een andere, moderne BNA. Zijn kenmerkende energie, veelzijdigheid en strategisch inzicht hebben de vereniging midden in de vorige crisis en ook de laatste jaren echt vooruitgebracht. De erkenning als ‘meest vernieuwende vereniging van Nederland’ in 2016 was dan ook meer dan terecht.
https://youtu.be/stHrofqbeog

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

ANA ontwerpt woongebouw voor 55-plussers in Amsterdam-Zuidoost

35 minuten geleden

KOW wint met Marker Woods tender voor nieuwe wijk Eschmarkerveld

2 uur geleden

Bouw The Emerald in Bajeskwartier van start

3 uur geleden

Spoorwegverleden inspireert ontwerp woonblok Wisselspoor 10 in Utrecht

Vandaag, 12:17

Rotterdam mag woningen gaan bouwen aan de Parkhaven

1 uur geleden

Pensioenfonds ABP investeert fors in huurwoningen senioren

Vandaag, 09:34

Nieuw keurmerk voor inspectie- en adviesbedrijven binnenklimaat

Gisteren, 14:00

Kabinet trekt enkele miljarden uit voor nieuw windpark op zee

Gisteren, 10:06

Aurélie Hachez en Job Floris in gesprek over verschil maken door details

3 april, 2:46

Organisaties bepleiten kortere procedures aanpak vol stroomnet

3 april, 11:22
Ronnie WeessiesRedacteur
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan