Producten
Copyright: ReFun Studio
ProducttagsAANUIT

Chandelier of Connection - GLOW Eindhoven

Vandaag, 00:00
De Chandelier of Connection is een indrukwekkend circulair lichtkunstwerk waarin design, duurzaamheid en samenwerking samenkomen. De kroonluchter werd ontwikkeld door vanPetnaarPret in samenwerking met Signify en onthuld tijdens de opening van GLOW Eindhoven 2025.

Met een oppervlakte van ruim 50 m² en 272 unieke lampen vormt de kroonluchter een bijzondere blikvanger. De lampen zijn vervaardigd uit gerecycled PET en biocirculaire materialen. Door de verschillende vormen, kleuren en lichtuitstralingen ontstaat een dynamisch geheel waarin iedere lamp een eigen karakter heeft.

Aan de basis van het project staat een gezamenlijk circulair proces. Meer dan 5.200 deelnemers fietsten op speciale shredderfietsen om gebruikte PET-materialen te versnipperen. In samenwerking met zeven scholen, zes bedrijven en dertig organisaties werden meer dan 15.000 PET-flessen ingezameld en verwerkt tot nieuwe grondstoffen voor de lampen.

De kroonluchter werd tijdens GLOW Eindhoven 2025 bekroond met de titel 'Grootste Circulaire Kroonluchter ter Wereld'.

De Chandelier of Connection laat zien hoe restmaterialen kunnen worden getransformeerd tot hoogwaardige, esthetische verlichting met een verhaal. Het project toont hoe circulair materiaalgebruik, innovatief lichtontwerp en maatschappelijke betrokkenheid elkaar kunnen versterken. Daarmee is de kroonluchter een inspirerend voorbeeld van hoe circulaire statement lighting een ruimte niet alleen kan verlichten, maar ook een bijzondere identiteit en betekenis kan geven.

Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun brochure gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen. Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je brochures downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Wanneer je brochures downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.

Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun model gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen.

Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je modellen downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.

Neem contact op met ReFun Studio

Je bent momenteel niet ingelogd. Hierdoor is het alleen mogelijk om meer informatie per e-mail op te vragen. Wil je liever gebeld worden of documentatie per post ontvangen? Klik dan hier om in te loggen.
Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Opmerkingen
Bij iedere aanvraag worden relevante gegevens van jou gedeeld met het betreffende bedrijf. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Meer projecten van ReFun Studio

KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light + Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap