Producten
Copyright: Bureau vandervorm
Een indeling waarbij het team de hele dag in contact staat
Copyright: Bureau vandervorm
vooraf te investeren in hoogwaardige detaillering en onderhoudsarme materialen
Copyright: Bureau vandervorm
Kwaliteit voor een blijvend mooie uitstraling en lange levensduur
Copyright: Bureau vandervorm
Een indeling waarbij het team de hele dag in contact staat
Copyright: Bureau vandervorm
vooraf te investeren in hoogwaardige detaillering en onderhoudsarme materialen
Copyright: Bureau vandervorm
Een indeling waarbij het team de hele dag in contact staat
Copyright: Bureau vandervorm
ProducttagsAANUIT

Tijdloos design bij Mul Projectontwikkeling

Vandaag, 00:00
Het kantoor van MUL Projectontwikkeling is een bewijs van tijdloos en duurzaam design. In samenwerking met de architect heeft Bureau vandervorm het kantoor, gevestigd in de woontoren ‘Wibautveste’ aan de Wibautstraat, voorzien van representatiefmeubilair, werkplek- vergadermeubilair, en informele overleg plekken. 

‘Een kantoor moet functioneel zijn, maar ook aanvoelen als een huiskamer’, aldus de opdrachtgever. Bij het ontwerp van het kantoor is ervoor gekozen om het zo in te delen, dat het team de hele dag met elkaar in contact staat. Daarom is alles open; er zijn geen gesloten wanden en deuren, alles is van glas. Door tactisch geplaatst maatwerkmeubilair die dienen als roomdividers, kan je elkaar wel horen, maar wordt het geluid toch gedempt.


Een investering die zich terug betaalt

Het motto van de opdrachtgever bij de inrichting van het kantoor was dat onderhoud een kostenpost is waar je niets direct voor terugkrijgt. Door vooraf te investeren in hoogwaardige detaillering en onderhoudsarme materialen werd het een 'bulletproof' interieur. “Ik geef liever wat meer uit aan kwaliteit. Dat zorgt voor een lange levensduur en een blijvend mooie uitstraling. Die investering betaalt zich terug in minder onderhoud, meer gebruiksgemak en jarenlang plezier van, in dit geval, het interieur van ons kantoor.”

Oplossingen op maat

Onlangs werd het kantoor uitgebreid om ruimte te bieden aan extra werkplekken. Deze uitbreiding is meteen grondig aangepakt en volledig in de bestaande stijl doorgevoerd. Hiervoor werd opnieuw de oorspronkelijke interieurarchitect ingeschakeld, en ook Bureau vandervorm werd benaderd. 

Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun model gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen.

Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je modellen downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.

Locatie

Neem contact op met Bureau vandervorm

Je bent momenteel niet ingelogd. Hierdoor is het alleen mogelijk om meer informatie per e-mail op te vragen. Wil je liever gebeld worden of documentatie per post ontvangen? Klik dan hier om in te loggen.
Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Opmerkingen
Bij iedere aanvraag worden relevante gegevens van jou gedeeld met het betreffende bedrijf. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Meer projecten van Bureau vandervorm

ATAG Nederland
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
AXOR + hansgrohe
FALK®
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan