Producten
Copyright: iNeX architecten
Copyright: iNeX architecten
Copyright: iNeX architecten
Copyright: iNeX architecten
Plattegronden
Copyright: iNeX architecten
Situatie
Copyright: iNeX architecten
ProducttagsAANUIT

Lamelwoningen Vroendaal

7 juni 2021
De “lamelwoning” is een ontwerp dat past op het aangegeven bebouwingsvlak van de kavels aan de Onderste Bosch en de Bunderbosch. Door de geringe breedte van het bouwvlak en de geringe ruimte voor de rooilijn, is het niet mogelijk om een garage met toegang in de voorgevel te ontwerpen, zeker niet onder de woning. Vandaar de oplossing van een dubbele garage, halve hoogte onder de woning maar met een entree via de zijgevel.

De 9 woningen zijn herkenbaar aan het eenvoudige bouwvolume: een relatief smalle rechthoek met een meer dan normale hoogte van tweeëneenhalve verdieping.
Het smalle diepe bouwvolume waarbinnen het huis ontworpen kon worden liet geen plaats voor een garagetoegang in de voorgevel. Daarom werd de garage op halve hoogte onder de woning en met een  zijdelingse toegang gepland. Bovenop de garage is de keuken en eetkamer en de entree gelegen. Allen met een normale verdiepingshoogte. Deze verhoogde begane grond vloer biedt veel privacy aan de straatzijde van de woning.

Achter de garage en keuken kon de woonkamer nu op maaiveldniveau getekend worden, het plafond van keuken en woonkamer loopt in een vlak door. Hierdoor kan de plafondhoogte in de woonkamer ca 350cm worden. Op de verdieping zijn slaap- en badkamers met een standaard verdiepingshoogte ondergebracht.
De plint is gemetseld mangaan baksteen, de bovenbouw is isolatiestucwerk in witte kleur.

Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun model gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen.

Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je modellen downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.

Locatie

Neem contact op met iNeX architecten

Je bent momenteel niet ingelogd. Hierdoor is het alleen mogelijk om meer informatie per e-mail op te vragen. Wil je liever gebeld worden of documentatie per post ontvangen? Klik dan hier om in te loggen.
Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Opmerkingen
Bij iedere aanvraag worden relevante gegevens van jou gedeeld met het betreffende bedrijf. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Meer projecten van iNeX architecten

ATAG Nederland
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
AXOR + hansgrohe
FALK®
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan