Producten
ProducttagsAANUIT

GeoCeramica® terras Mc Donald's

13 juni 2016
Opdrachtgever Mc Donald's Delft zocht een terrastegel die onder intensief gebruik de juiste kwalitatieve uitstraling behoudt. Een vies terras met vlekken mag klanten er niet van weerhouden om een maaltijd in het zonnetje te nuttigen. Een onderhoudsvriendelijke tegel was dus een must. Via de aannemer kwamen ze uit op GeoCeramica®: Slijtvaste keramiek op een drainerende en sterke Stabikorn®-laag.

Dat het terras van Mc Donalds intensief gebruikt wordt behoeft geen uitleg. Dat de vestiging in Delft dit gegeven meewoog in de keuze voor de juiste terrastegel is een feit. Daarnaast moest de tegel niet misstaan naast de moderne, nieuwe vestiging. De aannemer wist te overtuigen met GeoCeramica®, een nieuwe categorie terrastegels uit de koker van MBI B.V.

GeoCeramica® is slijtvaste en 'knoeibestendige' keramiek, gecombineerd met de eenvoudige verwerking van een betontegel. Met als bijkomend voordeel dat de tegel altijd herplaatsbaar is en bij onvoorziene omstandigheden kunnen nutsbedrijven etc. altijd onder het terras komen zonder het te vernielen. Het resultaat? Een stijlvol terras wat zich makkelijk laat reinigen.

Bekijk hier de volledige range en aanvullende info over GeoCeramica®. Alle overige sierbestrating van MBI B.V. vindt u hier.

Download brochures

Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun brochure gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen. Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je brochures downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Wanneer je brochures downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.

Locatie

Neem contact op met MBI De Steenmeesters

Je bent momenteel niet ingelogd. Hierdoor is het alleen mogelijk om meer informatie per e-mail op te vragen. Wil je liever gebeld worden of documentatie per post ontvangen? Klik dan hier om in te loggen.
Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Opmerkingen
Bij iedere aanvraag worden relevante gegevens van jou gedeeld met het betreffende bedrijf. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Meer projecten van MBI De Steenmeesters

Gerelateerde producten

Atag Nederland
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland BV
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
Knauf Insulation
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
AXOR + hansgrohe
FALK®
Tata Steel Colorcoat®
© 2002 - 2025 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan