Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Designtrap binnen handbereik

9 november 2011, 17:15
EeStairs gaat voor kwaliteit. De trappenfabrikant legt de lat voor zichzelf, zowel qua ontwerp als uitvoering, zeer hoog en daar profiteren klanten van. Om verwachtingen van opdrachtgevers te overtreffen, hanteert EeStairs vanaf begin november een werkwijze die uitgaat van drie verschillende werkwijzen: Custom Design, Standard Designs en Engineered. Elke werkwijze kent zijn eigen doelgroep en zijn eigen prijsklasse.

Creative Director van EeStairs, Cornelis van Vlastuin, legt de keuze voor deze nieuwe werkwijzen uit: “De afgelopen tien jaar hebben we ons ontwikkeld tot specialist op het gebied van designtrappen. Omdat ons portfolio groeit en klanten steeds specifieker willen weten wat we doen en kunnen, werken we vanaf heden met drie verschillende werkwijzen die direct aansluiten bij de behoefte van opdrachtgevers.”

Custom Design

Klanten die hulp nodig hebben bij het ontwerpen van een unieke en persoonlijke trap, kiezen voor Custom Design by EeStairs. Bij deze werkwijze kan een klant zijn eigen ideeën en wensen aangeven als uitgangspunten voor de maatwerk trap.

Op basis van deze wensen maken de ontwerpers een ontwerp en laten zij door middel van visualisaties al in een vroeg stadium zien wat de mogelijkheden zijn. Hiermee wordt duidelijk hoe de trap eruit gaat zien en hoe deze past in de ruimte waar hij geplaatst wordt. Vervolgens maken de engineers van EeStairs een werktekening en wordt de trap in productie genomen en geplaatst.

Standard Designs

EeStairs beschikt over een groot aanbod aan betaalbare, bestaande trapontwerpen. Met deze Standard Designs onderstreept EeStairs dat design zeker niet duur hoeft te zijn en een designtrap ook met een beperkt budget binnen handbereik is. Cornelis van Vlastuin: “Een Standard Design is een standaard product met keuzemogelijkheden. Doordat wij alle Standard Designs zelf produceren, heeft de klant nog steeds een ruime keuze in bijvoorbeeld kleur, vorm en materiaal. Zo creëren wij een unieke trap die aansluit bij de wensen van de klant.”

Engineered

Als architecten hun trapontwerp werkelijkheid willen laten worden of aannemers een trap precies volgens de bouwtekening willen laten uitvoeren, kiezen zij voor Engineered by EeStairs. De specialisten bij het trappenbedrijf beschikken over de juiste kennis en ervaring om trappen vakkundig te realiseren en te plaatsen, zonder het ontwerp en budget uit het oog te verliezen.

Andere nieuwsberichten

Serge Schoemaker creëert loftwoning in Amsterdams grachtenpand

3 uur geleden

Oud-Zaans koopmanshuis met zeldzame behangsels krijgt nieuwe bestemming

Vandaag, 14:29

Julia Vytopil wordt nieuwe directeur Stimuleringsfonds Creatieve Industrie

Vandaag, 11:22

Tien ontwerpteams geselecteerd voor volgende fase Nationaal Slavernijmuseum

Vandaag, 10:14

Kabinet werkt aan komst landelijke grondbank

Vandaag, 13:47

Kabinet voelt zich ondersteund door klimaatadviezen burgerberaad

Vandaag, 12:17

Minder nieuwbouwwoningen in eerste kwartaal dan 2025

29 mei, 11:06

D66 begint in debat over 'IJstad' in Markermeer, anderen kritisch

29 mei, 9:10

Brandweer, provincies en VNG roepen Rijk op bouwregels te herzien

28 mei, 10:57

Belgische architect en filosoof Gideon Boie overleden

27 mei, 12:19
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan