Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Bio Bound

Circulair én biobased betonproducten voor de inrichting van de openbare ruimte
Circulair én biobased betonproducten voor de inrichting van de openbare ruimte
Bio Bound is producent en leverancier van betonproducten gemaakt met olifantsgras (miscanthus) en betonpuin. Miscanthus is een grassoort die o.a. wordt geteeld in de directe omgeving van Schiphol en is bedoeld om ganzen op een diervriendelijke manier te weren van de start- en landingsbanen. Van dit restproduct maken wij hoogwaardige producten voor de inrichting van de stedelijke ruimte zoals straatmeubilair, parkbanden, tegels en trappen, maar ook grote verhardingsplaten voor wandel- en fietspaden.

Door de combinatie van biobased (het gebruik van miscanthus) en circulair (restproducten miscanthus en gerecycled betonpuin) maken we betonproducten met een zeer lage milieubelasting. Producten van Bio Bound beton zijn maar liefst 57 % minder belastend op het milieu dan producten gemaakt van vergelijkbaar, traditioneel beton. Dit is gebaseerd op onze geaccrediteerde MKI waarde die wordt opgenomen in de Nationale Milieu Database. Bovendien hebben Bio Bound betonproducten een geweldige bijdrage aan de reductie van CO2.

Fysische eigenschappen en kosten

Uiteraard zijn onze producten uitvoerig getest op fysische eigenschappen zoals druk-, buig- en treksterkte. Indien gewenst sturen wij u de technische specificaties toe. Bovendien zijn Bio Bound betonproducten niet duurder dan de reguliere betonproducten die u nu koopt.

Kortom Bio Bound betonproducten zijn perfect voor gemeenten die werken aan de transitie naar de circulaire economie en zich sterk maken voor reductie van CO2, vergroening en verduurzaming!
Voor (landschap)architecten en advies- en ingenieursbureaus,  is dit dan weer interessant omdat overheden steeds vaker zullen vragen naar projectontwerpen die aansluiten bij hun duurzame, circulaire beleid.

Op onze website kunt u hier meer over lezen: http://www.biobound.nl/

Voorbeelden van projecten
Wellicht vindt u het ook leuk om iets te lezen over een paar van onze projecten?

Opdrachtgever: Provincie Noord-Holland
Product: biobased/circulair fietspadplaten
Project: http://biobound.nl/fietspad-gemaakt-van-gras/

Opdrachtgever: Provincie Noord-Brabant
Product: biobased/circulair stortbetonnen rammelstroken
Project: http://biobound.nl/bio-bound-stortbeton-voor-provincie-noord-brabant/

Opdrachtgever: Gemeente Haarlemmermeer
Product: biobased/circulair betonnen straatmeubilair (banken)
Project: https://haarlemmermeergemeente.nl/haal-er-meer-uit/nieuws/bankjes-uit-en-voor-haarlemmermeer 

Wij zien uw reactie graag tegemoet

Bio Bound
Jaap Schotanus (06-23 483 134 ) 
Gert van Oort (06 26 288 107)

Winnaar 2e prijs SHARE Award 2017
Bio Bound is 2e prijswinnaar van de SHARE Award 2017. Deze prijs is een blijk van waardering een bedrijf uit de regio Haarlemmermeer dat uitblinkt met duurzame initiatieven t.b.v. de circulaire economie.


Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun brochure gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen. Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je brochures downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Wanneer je brochures downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.

Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun model gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen.

Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je modellen downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.

KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan