Clubhuis HC IJsseloever

23 juni 2020
Voor hockeyclub IJsseloever hebben we een energieneutraal clubhuis ontworpen. Het programma is grofweg te verdelen in twee delen: de kleedkamers en alles wat daarbij hoort, en het clubhuis zelf. Gekozen is om de kleedkamers deels verdiept te leggen en daarop het clubhuis te realiseren. Doordat het clubhuis hoger staat is er mooi zicht op de velden, en het verhoogde maaiveld dient meteen als terras en tribune. Het souterrain is vormgegeven in beton, het lichte clubhuis met zijn houten gevelbekleding contrasteert daar mooi mee en staat als een paviljoen op het basement. De veldzijde is zo transparant mogelijk gehouden met glazen puien die in de zomer open kunnen staan waardoor binnen en buiten in elkaar overvloeien. Om de ondergeschikte functie van de overige gevelopeningen te accentueren wordt het zicht daardoor gefilterd door lamellen. De gevel is opgetild naar de zijde van de aankomstroute en ontsluiting van het terrein om aan te sluiten bij de hoogte van de naastgelegen sporthal en de entree en het gebouw statuur te geven. De veldzijde is juist  laag gehouden om de menselijke maat te houden: dit is ook de terras- en verblijfsruimte. De indeling van het clubhuis is opgedeeld in verschillende plekken die open en dicht gezet kunnen worden al naar gelang het gebruik daar om vraagt. Zo is de indeling flexibel en voor verschillende manieren van gebruik en aantal aanwezige mensen geschikt. Het interieur werd in samenspraak met de leden ontworpen door Karakter Interieurontwerp.

Het gebouw heeft geen gasaansluiting, een cradle to cradle gecertificeerde gevelbekleding van hout en waterloze wc’s. De zonnepanelen op het dak en de warmtepompen zorgen ervoor dat het gebouw meer energie opwekt dan het gebruikt. Het hoofdveld heeft LED verlichting, als binnenkort ook de traditionele verlichting van de overige velden wordt vervangen door LED is de verwachting dat het hele complex energieneutraal wordt.

Locatie

Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun brochure gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen. Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je brochures downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Wanneer je brochures downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Stel jezelf kort voor! Dan weet het betreffende bedrijf wie hun model gedownload heeft.
Wil je niet bij elke download jouw gegevens in hoeven voeren?
Klik dan hier om in te loggen. Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Downloaden
Wanneer je modellen downloadt op Architectenweb.nl worden relevante gegevens van jou – zoals jouw naam en e-mailadres – met het betreffende bedrijf gedeeld. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.

Neem contact op met EVA

Je bent momenteel niet ingelogd. Hierdoor is het alleen mogelijk om meer informatie per e-mail op te vragen. Wil je liever gebeld worden of documentatie per post ontvangen? Klik dan hier om in te loggen.
Heb je nog geen account? Maak dan hier een gratis account aan.
Voornaam
Achternaam
E-mailadres
Opmerkingen
Bij iedere aanvraag worden relevante gegevens van jou gedeeld met het betreffende bedrijf. Meer hierover lees je in ons privacybeleid.
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Mosa.
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Wicona
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Forster
VELUX Commercial
Sempergreen
EeStairs | Design trappen - Balustrade - Ontwerp en constructie
Aluprof Nederland BV
Intal BV
Cosentino The Netherlands B.V.
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco International KG
AGC Nederland Holding B.V.
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
Foreco Houtproducten
Wienerberger B.V.
Knauf Insulation
Zoontjens
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
YVI Application Family
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
VELUX Nederland B.V.
Jung | Hateha B.V.
Knauf Ceiling Solutions B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Plastica Groep
Holonite B.V.
FALK® Bouwsystemen
Serge Ferrari
Alsecco
Tata Steel Colorcoat®
© 2002 - 2023 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan