Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

nieuw b-to-b event voor industriële- en U-bouw

11 augustus 2005, 14:24
Op 8 en 9 maart 2006 in Ahoy’ Rotterdam, in het hart van de Nederlandse industriële bouwbranche, organiseert easyFairs® Netherlands het nieuwe b-to-b event voor de industriële bouw en utiliteitsbouw, easyFairs® INDUSTRIE- & PROJECTBOUW. “easyFairs® INDUSTRIE- & PROJECTBOUW is een unieke bouwbeurs, omdat deze beurs zich richt op de industriële bouwers en de industriële bezoekers”, zegt Cornelien Baijens, Managing Director van easyFairs® Netherlands B.V. “Reeds bevestigde exposanten, zoals Unidek en Eternit, geven aan dat easyFairs® met deze beurs zeker een succesvolle aanvulling zal zijn op de reeds bestaande bouwbeurzen waar weinig tot geen aandacht voor industriële bouw en utiliteitsbouw is.”

Het programma van de beurs bestaat uit nieuwbouw en renovatie voor fabrieken, loodsen en magazijnen, winkelcomplexen, kantoorcomplexen, cascobouw, (sport)hallen, scholen, ziekenhuizen, investeringsprojecten en parkeergarages.

Door middel van een zeer gerichte bezoekerscampagne, waarbij zowel de exposanten en brancheverenigingen als vaktijdschriften betrokken worden, garandeert easyFairs een hoge kwaliteit bezoekers. De campagne richt zich op technische beheerders van (industriële) gebouwen, hoofden techniek, logistiek, industrie en infrastructuur, wethouders en hoofden van de afdeling ruimtelijke ordening, aannemers, rekenkundig adviseurs, ingenieurs, constructeurs, bouwtechnisch adviseurs, architecten, stedenbouwkundigen, bouwcoördinatoren en projectontwikkelaars. De beurs wordt gelijktijdig georganiseerd met easyFairs® TRANSPORT & LOGISTIEK.

easyFairs® INDUSTRIE- & PROJECTBOUW wordt in zijn geheel georganiseerd naar het simpele all-in concept van easyFairs: de industriële bouwmarkt wordt twee dagen lang bij elkaar gebracht in het hart van de industrie, waar exposanten een lage deelnameprijs betalen en professionele bezoekers gratis en gemakkelijk een overzicht van de innovaties binnen hun werkveld kunnen bekijken.

Andere nieuwsberichten

Woonzorgwoningen door opZoom architecten voegen zich tussen nieuwbouw en oude industriële panden

31 juli, 1:02

Kindcentrum door Sweco Architects brengt onderwijs, kinderopvang en buitenruimte samen in hart van dorp

30 juli, 12:09

De Playlist: Dirk Osinga benadert zijn studio als een rockband

30 juli, 9:15

Lagado architects verrijkt woonerfwijk met rolstoeltoegankelijk huis

29 juli, 11:38

Rijn bij Lobith staat op laagste peil ooit gemeten

Gisteren, 16:45

Proef met laadplekken waar ook brandstofauto's mogen parkeren

29 juli, 10:34

Topman Heijmans: Nederland investeert te weinig in infrastructuur

24 juli, 11:47

Grote stroomaanvraag provincies voor woningbouw afgewezen

24 juli, 9:31

Historische binnenstad Paramaribo is nu bedreigd werelderfgoed

23 juli, 1:25

Team V benoemt Noortje ter Heege tot associate architect

23 juli, 11:51
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap