nieuw b-to-b event voor industriële- en U-bouw
11 augustus 2005, 14:24
Op 8 en 9 maart 2006 in Ahoy’ Rotterdam, in het hart van de Nederlandse industriële bouwbranche, organiseert easyFairs® Netherlands het nieuwe b-to-b event voor de industriële bouw en utiliteitsbouw, easyFairs® INDUSTRIE- & PROJECTBOUW. “easyFairs® INDUSTRIE- & PROJECTBOUW is een unieke bouwbeurs, omdat deze beurs zich richt op de industriële bouwers en de industriële bezoekers”, zegt Cornelien Baijens, Managing Director van easyFairs® Netherlands B.V. “Reeds bevestigde exposanten, zoals Unidek en Eternit, geven aan dat easyFairs® met deze beurs zeker een succesvolle aanvulling zal zijn op de reeds bestaande bouwbeurzen waar weinig tot geen aandacht voor industriële bouw en utiliteitsbouw is.”
Het programma van de beurs bestaat uit nieuwbouw en renovatie voor fabrieken, loodsen en magazijnen, winkelcomplexen, kantoorcomplexen, cascobouw, (sport)hallen, scholen, ziekenhuizen, investeringsprojecten en parkeergarages.
Door middel van een zeer gerichte bezoekerscampagne, waarbij zowel de exposanten en brancheverenigingen als vaktijdschriften betrokken worden, garandeert easyFairs een hoge kwaliteit bezoekers. De campagne richt zich op technische beheerders van (industriële) gebouwen, hoofden techniek, logistiek, industrie en infrastructuur, wethouders en hoofden van de afdeling ruimtelijke ordening, aannemers, rekenkundig adviseurs, ingenieurs, constructeurs, bouwtechnisch adviseurs, architecten, stedenbouwkundigen, bouwcoördinatoren en projectontwikkelaars. De beurs wordt gelijktijdig georganiseerd met easyFairs® TRANSPORT & LOGISTIEK.
easyFairs® INDUSTRIE- & PROJECTBOUW wordt in zijn geheel georganiseerd naar het simpele all-in concept van easyFairs: de industriële bouwmarkt wordt twee dagen lang bij elkaar gebracht in het hart van de industrie, waar exposanten een lage deelnameprijs betalen en professionele bezoekers gratis en gemakkelijk een overzicht van de innovaties binnen hun werkveld kunnen bekijken.