Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Fotografie in het Architectuurcafé

18 mei 2005, 17:11
Over de relatie tussen architectuur en architectuurfotografie

In het kader van de tentoonstelling Architectuurprijs Amersfoort 2005 vindt op maandag 30 mei in Rietveldpaviljoen De Zonnehof een bijzonder Architectuurcafé plaats. Architectuurfotograaf Jeroen Musch en architect Jan Poolen gaan in gesprek over de bijzondere relatie tussen architectuur en architectuurfotografie. De avond begint om 20.00 uur in het Rietveldpaviljoen De Zonnehof, Zonnehof 9, Amersfoort. De zaal is open vanaf 19.30 uur. De toegang is gratis.
De gastsprekers
Jeroen Musch (1964) wordt gezien als een van de belangrijkste Nederlandse architectuurfotografen. Hij fotografeert voor verschillende publicaties van NAi Uitgevers, waaronder het prestigieuze Jaarboek Architectuur, en voor verschillende architectenbureaus, zoals West 8. Zijn werk is op vele tentoonstellingen in binnen- en buitenland te zien geweest: op Gammeldok in Kopenhagen, Unter dem Bogen in Berlijn, de Biënnale in Venetië, de Kunsthal in Rotterdam en op vele andere plaatsen. Op de tentoonstelling ‘Het allermooiste van de stad’ in het Rietveldpaviljoen geeft hij met zijn panoramafoto’s zijn visie op de schoonheid van de projecten die genomineerd zijn voor de Architectuurprijs Amersfoort 2005. Ir. Jan Poolen is naamgever van het bureau Poolen architecten te Amersfoort. Poolen architecten is werkzaam op een breed terrein. Poolen is een van de genomineerden voor de Architectuurprijs.

Publieke opinie
Tijdens het Architectuurcafé wordt het publiek uitgenodigd van gedachte te wisselen met de sprekers en met elkaar over architectuurfotografie in het algemeen en over panoramafoto’s van de genomineerde projecten in het bijzonder. Deze avond biedt een extra gelegenheid de tentoonstelling ‘Het allermooiste van de stad’ te bezichtigen en een stem uit te brengen op een van de genomineerde projecten.

Architectuurcafé over SchoolParasites
Het volgende Architectuurcafé, op maandag 6 juni, staat in het teken van SchoolParasites, het vormgegeven alternatief voor noodlokalen, waarvan een kleine presentatie met maquettes te zien is in het Rietveldpaviljoen. Initiatiefneemster Wilma Kempinga vertelt het verhaal achter de SchoolParasites. Ook komen de ontwerpers aan het woord.

Trefwoorden

tentoonstelling

Andere nieuwsberichten

De Playlist: Remco Wagenaar ziet jaren tachtig als muzikale overgangsperiode

9 minuten geleden

‘Regeneratieve Architectuur’ is thema van Architect@Work in Rotterdam

23 minuten geleden

Bouwstart voor Anna Maria van Schurmangebouw bij Utrechtse Dom

14 augustus, 11:58

Multifunctionele accommodatie in groene setting voor Heemstede

14 augustus, 9:38

Bundesbank begint zoektocht naar nieuw hoofdkantoor in Frankfurt

14 augustus, 10:49

Washington Post: verbouwing Witte Huis kost 927 miljoen dollar

13 augustus, 11:51

Amsterdamse wethouder ontkent achterhouden kosten Oostbrug

12 augustus, 9:33

Koophuizen in bijna alle gemeenten in prijs gestegen

11 augustus, 9:54

Vastgoedadviseur: nog jaren minder huurhuizen door verkoopgolf

10 augustus, 10:09

In twintig jaar bijna verdubbeling aantal restaurants, categorie fastfood groeide het hardst

5 augustus, 11:28
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light + Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap