Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project
Woonhuis interieurarchitect Ann Das
Copyright: Cerriva
Maison Manon, Enschede
Copyright: Cerriva
Van der Valk Hotel, Vianen
Copyright: Cerriva
Kantoor Ten Brinke Bouw, Doetinchem
Copyright: Cerriva
Schoonheidssalon Assink Pure Identity, Hengelo
Copyright: Cerriva

Cerriva: We willen probleemoplossers zijn

27 september 2018, 13:58
In de aanloop naar de uitreiking van de Architectenweb Awards – begin november – leggen we een aantal vragen voor aan de partijen die de prijzen mede mogelijk maken. Vandaag: Gerrit van het Oever, oprichter van Cerriva.

Cerriva adviseert over en verkoopt keramische wand- en vloerafwerkingen. Het bedrijf is ontstaan uit het samengaan van Tegels & Projecten en RiverSide Ceramic Agency. Beide bedrijven waren al meer dan twintig jaar een gedegen partner voor Spaanse en Italiaanse fabrieken,(groot)handelaren en zakelijke opdrachtgevers.

In het verleden is bewust gekozen om advies en verkoop te scheiden. De laatste jaren groeiden de twee bedrijven steeds verder naar elkaar toe en sinds 1 juni 2017 benaderen ze de markt als één onderneming.
 
Cerriva heeft zich voor drie jaar ineens aan de Architectenweb Awards verbonden. Wat is daarvoor de reden?
"Allereerst is voor Cerriva de reden om  de Awards te sponsoren om het evenement te ondersteunen. Ten tweede willen we daarmee het merk nog meer bekendheid geven. We hebben besloten om ons meteen voor drie jaar aan de Awards te verbinden omdat het volgens ons een vaststaand gegeven moet zijn dat elk jaar aan een bepaalde Award dezelfde sponsor is gekoppeld."

Werkt Cerriva vaak en nauw met architecten samen?
"Ja, we werken heel veel met architecten samen, in heel het land. Of dat nu de architect is die samen met ons de tegelconcepten voor complete ketens zoals McDonald’s of Happy Italy bedenkt, of een architect die een individueel hotel, winkelpand, woonhuis of ander project moet invullen."

In Oldenzaal heeft Cerriva een ‘inspiratiecentrum’. Wat kan dat centrum voor architecten en andere ontwerpers betekenen?
"In ons Ceramic Design Center laten we vele tegels in verschillende ‘settings’ zien. Daarnaast beschikken we hier over alle monsters van de programma’s die onze leveranciers hebben. De architecten kunnen de materialen bij ons uitzoeken en direct meenemen. Zo kunnen ze met hun projecten verder richting hun opdrachtgevers."

"Cerriva heeft tevens als service een kennis- of beeldbank. Dat is een bibliotheek met al onze materialen, waarbinnen de bezoeker kan filteren op kleur, formaat, stijl, oppervlakte, dikte en toepasbaarheid."

Op welk vlak zouden jullie nauwer willen samenwerken met architecten?
"Wij zouden graag zien dat architecten en interieurarchitecten ons beschouwen als de probleemoplossers in hun zoektocht naar materialen voor hun opdrachtgevers. Plat gezegd: laat ze de vraag op ons vakgebied over de schutting naar ons gooien; wij bieden een oplossing in de vorm van voorstellen van onze materialen."

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

Archiprix levert vijf winnende inzendingen op

19 juni, 3:53

Winnaars Tilburg Architectuurprijs 2026 bekend

19 juni, 10:43

Transformatie Sloterdijk krijgt verder vorm met bouw van 313 woningen

18 juni, 1:30

Rotterdam start digitale kaartenbak en kavels voor wooncoöperaties

18 juni, 12:35

Katwijkse raad zet deur open voor miljardenfabriek Eli Lilly

19 juni, 9:34

Juryprijs De Vernufteling 2026 voor waterzuinig wonen

16 juni, 3:10

Roos Bendien directielid en projectarchitect bij JAM*

15 juni, 4:22

NSI stopt definitief met bouw houten kantoorgebouw Zuidas

15 juni, 10:12

Ridderkerk mag voorlopig eigen verdeling huurhuizen opzetten

12 juni, 2:38

AFFR laat opruimrobotje Wall-E terugkeren op het witte doek

12 juni, 10:07
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan