Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Partner in beeld: Aluprof

11 juli 2016, 10:52
Een kort interview met onze partner Aluprof

1. Welke dienst/product leveren jullie in de bouw?

Aluprof produceert eigentijdse aluminium bouwsystemen voor zowel de commerciële als de individuele constructie-industrie. Wij bieden esthetische oplossingen op maat, en zijn hierin zeer flexibel. Het producten programma van Aluprof omvat: vliesgevel systemen, ramen, deuren, gevelbeplating, schuifdeuren, hefschuifdeuren, garagedeuren. Daarnaast adviseren wij vanuit ons kantoor in Beuningen en ondersteunen wij de architecten, adviesbureaus, ontwikkelaars en bouwbedrijven. Dit doen wij vaak in samenspraak met onze gevelbouwers.

2. Wat is jullie recentste noviteit/innovatie?
De nieuwste ontwikkeling is ons MB Slimline systeem. Vervanger van de staalprofielen. Bij het gebruik van de onzichtbare vleugels zien de vaste en draaiende delen er vrijwel identiek uit. Dit is systeem is dan ook zeer geschikt voor het vervangen van oudere typen ramen die toendertijd gemaakt zijn van staal. Het uiterlijk vanaf de buitenkant ziet er dan ook zeer slank uit. De lichtinval is enorm, en dit terwijl de thermische isolatie aanzienlijk toeneemt. Tevens in ons gamma opgenomen is de MB Ferroline. Tevens een staalvervanger waar de oude situatie van het stopverf is toegepast. Traditioneel uiterlijk, moderne uitvoering. Aluprof innoveert voortdurend, ook op gebied van duurzaamheid. Een goed voorbeeld hiervan is, de bouw van @Home Amstelkwartier. Een 73 meter hoge energieneutrale woontoren met 160 huurappartementen aan de Amstel in Amsterdam. De MB86HI+ wordt hierin verwerkt. Ook wordt er binnenkort gestart met een zeer bijzonder “0 op de meter” renovatieproject, waarover later meer.

3. In welke fase in het bouwproces werken jullie samen met architecten?
De kracht van Aluprof is: Samen werken met klanten, leveranciers, investeerders, architecten en ontwerpers, om zo een perfect product te realiseren in de bouw. Vaak in ontwerpfase worden wij dan ook al betrokken om te kijken naar de mogelijkheden van aluminium in het algemeen en voor de systemen in het bijzonder.

4. Met welke kennis kunnen jullie architecten in het bouwproces ondersteunen?
Onze kennis reikt ver. Aluprof heeft specialisten in huis die de architect volledig kunnen ontzorgen. Graag komen wij langs bij de architect op kantoor om zo tot de juiste oplossing te komen in het beslissingstraject. “Tailor made in samenspraak met de architect en opdrachtgever”

5. Waarom zijn jullie partner geworden van Architectenweb?
Wij zijn partner geworden van Architectenweb omdat dit platform iedereen de mogelijkheid biedt om de juiste materialen te vinden voor zijn of haar project. Daarnaast de site brengt de juiste mensen bij elkaar, ‘delen is vermenigvuldigen’, zo komen wij allen tot perfecte samenwerkingen.

Bekijk hier het volledige bedrijfsprofiel van deze partner

Aluprof Nederland

Platinawerf 20c

6641 TL Beuningen

tel.: +31 (0)24-675 99 99

info@aluprof-nederland.nl


Bron: Aluprof Nederland

Gerelateerde nieuwsberichten

Gerelateerde bedrijven

Andere nieuwsberichten

Nieuwe Instituut verwerft omvangrijke diacollectie Louis le Roy

Gisteren, 10:39

De Playlist: Ard Hoksbergen geniet van gelaagdheid Boards of Canada

Gisteren, 09:15

Prestigieuze Duitse onderscheiding voor André Kempe en Oliver Thill

12 augustus, 12:30

Internationaal hoofdkantoor Fugro naar ontwerp van cepezed voltooid

12 augustus, 11:27

Washington Post: verbouwing Witte Huis kost 927 miljoen dollar

Gisteren, 11:51

Amsterdamse wethouder ontkent achterhouden kosten Oostbrug

12 augustus, 9:33

Koophuizen in bijna alle gemeenten in prijs gestegen

11 augustus, 9:54

Vastgoedadviseur: nog jaren minder huurhuizen door verkoopgolf

10 augustus, 10:09

In twintig jaar bijna verdubbeling aantal restaurants, categorie fastfood groeide het hardst

5 augustus, 11:28

Rijkswaterstaat spreekt van uitzonderlijke situatie door droogte

4 augustus, 5:45
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light + Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap