Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project

Ideeënprijsvraag voor Limburgpaviljoen

21 oktober 2008, 12:16
Het bestuur van BNA Kring Zuid-Limburg heeft het plan om jaarlijks een miniprijsvraag uit te schrijven over een actueel vraagstuk. De prijsvraag is bedoeld om de leden van de kringen Zuid-, Midden- en Noord-Limburg, alsmede studenten van de Academie van Bouwkunst, ideeën daarover te laten ontwikkelen.

Het thema voor de prijsvraag zal uit de markt komen, waarbij wordt gedacht aan de lagere overheid; gemeenten mogen een concrete vraag formuleren. Uit de aangedragen thema’s zal een jury het meest aansprekende onderwerp kiezen. De eerste miniprijsvraag wordt, bij wijze van experiment, uitgeschreven voor 20 november.

De leden van de kringen Zuid-, Midden- en Noord-Limburg en studenten van de Academie van Bouwkunst, worden uitgedaagd een ontwerp te maken voor een Limburgpaviljoen. Het paviljoen is bedoeld om Limburg te promoten op de Floriade van 2012. Het paviljoen zal een maximale afmeting hebben van 10x10x10 meter.

Het ontwerp mag uitsluitend worden uitgewerkt in een model met een schaal van 1:100, en in het tijdsbestek van één zondagochtend en één maandagavond. De inzending geschiedt onder motto. In een gesloten envelop worden de gegevens van de architect vermeld, op de envelop en het model staat een vermelding van het motto. Daarnaast mag op A3-formaat een toelichtende schets of tekst worden toevoegen.

De jury die de inzendingen van de prijsvraag gaat beoordelen, bestaat uit de leden van de BNA. Om te zien hoe deze nieuwe prijsvraag wordt gedragen onder de leden, is besloten om, bij wijze van experiment, deze prijsvraag uit de schrijven voor de komende algemene ledenvergadering van Kring Zuid-Limburg op 20 november.

Na de ledenvergadering bestaat de mogelijkheid de inzendingen te beoordelen. De stemmen worden aan het eind van de vergadering geteld.

De inzendingen dienen uiterlijk 13 november te worden ingeleverd bij de balie van het NAi in Maastricht. Hier zullen de inzendingen tijdelijk tentoongesteld gaan worden. De modellen dienen ingepakt te worden aangeleverd. De resultaten zullen worden gebundeld in een boekje dat zal worden gedistribueerd onder de deelnemers.

Bron: BNA

Gerelateerde nieuwsberichten

Gerelateerde projecten

DP6 architectuurstudio bv

Andere nieuwsberichten

De Urbanisten schetst perspectief voor vitale en aantrekkelijke Rotterdamse binnenstad

13 maart, 4:41

Studio Vinke en Loos van Vliet ontwerpen blok met woningen in haven Lelystad

13 maart, 3:24

Cepezed geselecteerd voor ontwerp Collectiecentrum Overijssel

13 maart, 2:15

Smiljan Radic onderscheiden met Pritzker Prize 2026

13 maart, 12:09

NVM: verkoopgolf huurwoningen vergroot ongelijkheid starters

13 maart, 4:03

IT-systeem Omgevingswet schiet na twee jaar nog steeds tekort

13 maart, 1:20

Eindhoven bouwt 5400 studentenwoningen

13 maart, 11:04

Experts: versnel energietransitie en hou Gronings gas als airbag

12 maart, 1:58

Wet die leegstandheffing mogelijk maakt volgende week van kracht

12 maart, 11:35

Raad van State blokkeert plan voor verbouwing ring Utrecht

11 maart, 4:31
ATAG Nederland
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan