Winnaars Europan 8 bekend

13 februari 2006, 17:57
De winnaars van Europan 8 zijn bekend. Onder voorzitterschap van Anna Vos koos de jury uit de 159 inzendingen die Europan Nederland ontving zes eersteprijswinnaars, vier tweedeprijswinnaars en zes bijzondere vermeldingen.

Alle plannen met uitgebreide omschrijvingen en tekst vindt u op www.europan.nl

Alkmaar
Eerste prijs : MR 007 - Post Industrialisation René Berbee (Nederland/1976) en Marc Holvoet (België/1974)

Tweede prijs : GX 151 - Polderpark Huiswaard
Jeroen Tacx (Nederland/1966)

Bijzondere vermelding : AZ 123 - OCP
Thomas Bernhardt (Duitsland/1975) en John Zondag (Nederland/1967)
Dordrecht
Eerste prijs XS 078 - Checkpoint
Wouter van Alebeek (Nederland/1977) en Joost van Noort (Nederland/1978)

Tweede prijs NS 366 - Stretch 'n Squeeze
Nicole Schnelle (Duitsland/1972) en Saxon-Lear Duckworth (Verenigd Koninkrijk/1980)

Bijzondere vermelding MP 153 - Urban Resolutions
Saskia Simon (Nederland/1980) en Renske van der Stoep (Nederland/1974)
Enschede
Eerste prijs OC 486 - Triade
Robert Verrijt (Nederland/1979) en Floris Cornelisse (Nederland/1978)

Bijzondere vermelding HI 111 - Barbapapa
Penne Hangelbroek (Nederland/1970) en Job Floris (Nederland/1974)

Haarlem
Eerste prijs ZT 005 - Phoenixhof
Rindert Gerritsma (Nederland/1967)

Tweede prijs OR 817 - Urban Orbits
Francesco Cazzola (Italië/1977)

Bijzondere vermelding HE 420 - Cour
Ronald Janssen (Nederland/1968)

Tilburg
Eerste prijs EB 005 - Circumscribing the Shepherd's Garden Dominique ter Beek (Nederland/1977), Jenny Eklund (Zweden/1976) en Chris Luth (Nederland/1975)

Tweede prijs SF 111 - Hoflandscape
Stephanie Tunka (Duitsland/1976)

Bijzondere vermelding MS 124 - Hidden Treasures Åsa Bäckman (Zweden/1967), Marcel Rahm (Zwitserland/1969), Igor Gottschalk (Duitsland/1975), Petra Havelská (Slovenië/1983) en Vicky Loh (Verenigd Koninkrijk/1984)

Bijzondere vermelding TV 888 - Forestation Andrew Tang (Verenigde Staten/1973) en Kristien van Merhaeghe (België/1976)

Zwolle
Eerste prijs RG 001 - Crossfader Fabrice Henniger (Duitsland/1974), Gabriel Kiderlen (Duitsland/1976), Helga Schmid (Duitsland/1975) en Rainer Geerdes (Duitsland/1973)

Bron: bron : europan

Andere nieuwsberichten

Little C grote winnaar Rotterdam Architectuurprijs 2021

Gisteren, 18:00

Havenervaringscentrum (HEC) wordt opvolger FutureLand Maasvlakte 2

Gisteren, 14:31

Dag van de Architectuur staat weer bol van de activiteiten

Gisteren, 11:40

Twee nieuwe partners voor LEVS architecten

Gisteren, 10:49

Rapport OESO: beleggers weren van woningmarkt helpt niet

Gisteren, 13:19

'Groot aantal kantoren voldoet nog niet aan verplicht energielabel'

Gisteren, 09:52

'Bevolking Zuid-Afrika lijdt onder Nederlandse energietransitie'

Gisteren, 09:24

Webinar ‘Van thuis naar hybride werken’

15 juni, 3:15

MaterialDistrict Utrecht verplaatst naar april 2022

15 juni, 1:57

‘Aanpak overlast Schiphol maakt bouw duizenden woningen mogelijk’

15 juni, 10:22
KUBUS BV
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen by ODS
Aliplast Aluminium Systems
Mosa.
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Wicona
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Forster
Balink Glas & Aluminium BV
VELUX Commercial
Sempergreen
Aluprof Nederland BV
Intal BV
Cosentino The Netherlands B.V.
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco International KG
AGC Nederland Holding B.V.
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken B.V.
Foreco Houtproducten
Wienerberger B.V.
Duco Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
ROCKWOOL B.V.
Master Builders Solutions Nederland B.V.
Van Bruchem Staircases
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Rockpanel
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
VELUX Nederland B.V.
Jung | Hateha B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Plastica Groep
Holonite B.V.
OWA Benelux BV
FALK® Bouwsystemen
Serge Ferrari
Alsecco
Tata Steel Colorcoat®
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan