Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project
Woontoren Nova in De Binckhorst, ontworpen door architectenbureau TconcepT
Copyright: Egbert de Boer
Copyright: Platform Ontwerp NL

Platform Ontwerp NL organiseert de derde editie van 'De dag van de ontwerpkracht'

Postilion hotel en convention centre vlakbij station Den Haag Hollands Spoor, Waldorpstraat 15, Den Haag
Op 3 juli staat de Nederlandse ontwerpkracht centraal tijdens dit jaarlijkse evenement, georganiseerd door de vakverenigingen die samenwerken binnen Platform Ontwerp NL. De organisatie wil met de dag een brede en inspirerende kijk op de rijkdom van de ontwerpende disciplines bieden, met onder andere de Mooi Nederland Vitruviuslezing door Rijksadviseurs Noël van Dooren en Thijs van Spaandonk, 17 masterclasses, 3 excursies en de uitreiking van de Platform Ontwerp NL-bokaal. Waardevol voor iedereen die professioneel werkt aan ruimtelijke ordening, aldus de organisatie.

Het thema van dit jaar is ‘Verbonden en verweven’. Het draait om de meervoudigheid van ruimtelijke vraagstukken en oplossingen: om de brug – of juist de kloof – tussen de systeemwereld en de maatschappij; om het denken over meerdere schaalniveaus heen; om de verbondenheid van mensen met hun leefomgeving; én om de verwevenheid van ruimtelijke ordening met politiek en economie.

Gemeente Den Haag is dit jaar gastheer en inhoudelijk betrokken bij diverse masterclasses. Platform Ontwerp NL nodigt ontwerpers, beleidsmakers, private opdrachtgevers, planologen, stedenbouwers en adviseurs ruimtelijke kwaliteit van harte uit voor de Dag van de Ontwerpkracht. Ook iedereen die de uitdagingen in het ruimtelijk domein ervaart, is welkom. Tijdens deze dag verkennen de deelnemers samen de rol van ontwerp in het leggen van verbindingen tussen mensen, systemen en ruimtelijke vraagstukken.

Bekijk hier het volledige programma, de ochtend-masterclasses, de middag-masterclasses en de excusies.

Aanmelden kan via deze link.
bron: Platform Ontwerp NL

Andere evenementen

Modernisme in Beweging – Van Glaspaleis tot Parkstad
Vide in de centrale hal, SCHUNCK Glaspaleis, Heerlen
Van Almere naar Ally - 50 jaar kunst in Almere
Esplanade 10 1315 TA Almere
Tentoonstelling Amsterdamse Architectuurprijs 2026
Arcam
Mijn Stad Tours Amsterdam
Arcam
AAP 2026 Gesprek #3 De kracht van de eenvoud
Pakhuis de Zwijger
Architectenweb symposium: samenwerken op kantoor
Pakhuis de Zwijger
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan