Project DecoDesign spreekkamer Forbo Eurocol
Copyright: Forbo Eurocol
Project Betondesign Drie Keersen De Lier
Copyright: Forbo Eurocol
Project FloorColouring IJsselstein
Copyright: Forbo Eurocol
Project LiquidDesign Rijnstate Elst
Copyright: Forbo Eurocol
Project WallDesign Restaurant ASA 02
Copyright: Forbo Eurocol
Project DecoDesign spreekkamer Forbo Eurocol
Copyright: Forbo Eurocol
Project Betondesign Drie Keersen De Lier
Copyright: Forbo Eurocol
Project FloorColouring IJsselstein
Copyright: Forbo Eurocol
Project LiquidDesign Rijnstate Elst
Copyright: Forbo Eurocol
Project WallDesign Restaurant ASA 02
Copyright: Forbo Eurocol

Ontdek de ontwerpmogelijkheden van Eurocol surface finishing-producten

Online
De surface finishing-producten van Forbo Eurocol groeien gestaag in populariteit. Architecten, ontwerpers en stylisten kiezen steeds vaker voor LiquidDesign, BetonDesign, WallDesign, FloorColouring en DecoDesign. Kennismaken of je kennis opfrissen? Op 7 november a.s. is er weer een inspirerende webinar!

Misschien heb je al deelgenomen aan de vorige Eurocol-webinar in juni. In dat geval kun je je kennis in november mooi opfrissen. Heb je nog geen ervaring met de surface finishing-producten, meld je dan zeker aan! De webinar is speciaal ontwikkeld voor (interieur)architecten, stylisten en ontwerpers. Het gaat dus vooral om de esthetiek en uitstraling. Op een laagdrempelige manier ontdek je de vele ontwerpmogelijkheden en hoe je de surface finishing-producten fraai kunt combineren. Met andere vloer-, wand- en meubelafwerkingen en natuurlijk ook met surface finishing-producten onderling. 

Duurzaamheid
De webinar van 7 november brengt je ongetwijfeld op nieuwe ideeën die je aan je klanten kunt presenteren. Een belangrijk element hierbij is duurzaamheid, voor opdrachtgevers steeds vaker een zwaarwegend keuzeargument. Dit verklaart bijvoorbeeld de groeiende interesse voor het vernieuwde LiquidDesign dat uit diverse natuurlijke, hernieuwbare grondstoffen bestaat, zoals kurkmeel en castorolie. LiquidDesign 2.0 heeft een iets fijnere samenstelling en een aangepast kleurenpalet en biedt nog prettigere verwerkingseigenschappen.

Nieuwe inspiratie opdoen?
Forbo Eurocol nodigt je van harte uit om opnieuw inspiratie te komen opdoen. Je krijgt een heldere presentatie van alle surface finishing-producten en hun mogelijkheden. Ook is er volop ruimte voor het stellen van vragen en van gedachten wisselen met vakgenoten. Vragen die tijdens de webinar niet kunnen worden behandeld, worden achteraf beantwoord per e-mail.  

Kies jouw tijdstip
Om zoveel mogelijk mensen te kunnen laten deelnemen, kun je kiezen uit een ochtend- en een middagsessie: 10.30 of 15.00 uur. Klik op deze link, vul je gegevens en voorkeur voor een tijd in en bevestig je aanmelding. Je ontvangt een bevestigingsmail die je kunt koppelen aan je digitale agenda, inclusief een link waarmee je je deelname aan de webinar kunt starten.

Vooraf alvast een vraag stellen? Dit kan direct vanaf de aanmeldingspagina naar: webinar.eurocol@forbo.com
bron: Forbo Eurocol

Andere evenementen

Klimaatbeheersing, wooncomfort en circulariteit zijn sleutelwoorden op Polyclose 2024
Flanders Expo, Hal 1-6, Maaltekouter 1, Gent (België)
Michel de Klerk, inspirator van de Amsterdamse School
Oostzaanstraat 45, Amsterdam
Tentoonstelling ‘Gevonden architectuur’ met lezing Lacaton
De Singel, Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
Victor Horta versus Art Nouveau; Horta's vocabulary
Amerikastraat 27, 1060 Brussel, België
Omzeild! Buitenplaats Beeckestijn en de komst van het Noordzeekanaal
Buitenplaats Beeckestijn, Rijksweg 134, 1981 LD, Velsen-Zuid
KUBUS | Specialist in BIM-software
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Hagemeister GmbH & Co. KG
ALUCOBOND®
Tarkett BV
Wicona
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial
Sempergreen
EeStairs | Design trappen - Balustrade - Ontwerp en constructie
Aluprof Nederland BV
Intal BV
Cosentino The Netherlands B.V.
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco International KG
AGC Nederland Holding B.V.
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
Foreco Houtproducten
Wienerberger B.V.
Knauf Insulation
Zoontjens
DUCO Ventilation & Sun Control
IsoBouw Systems bv
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf Ceiling Solutions B.V.
Saint-Gobain Building Glass Benelux
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Plastica Groep
Holonite B.V.
FALK®
Serge Ferrari
Alsecco
Tata Steel Colorcoat®
© 2002 - 2023 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan