Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project
Copyright: Strata SE1 ( UserColin Wikimedia Commons CC BY-SA 4.0)
Copyright: Apple store, 5th avenue ( Ed Uthman)
Copyright: Tokyo Sky Tree ( Kakidai - Own work CC BY-SA 3.0)

Symposium Designing against extreme forces

Aula Congrescentrum Delft
De studievereniging U-BASE van de TU Delft organiseert op 10 mei het Engelstalige symposium Value of Design, met als thema ‘Designing against extreme forces’. Onder de sprekers zijn Paul Kalkhoven (Foster + Partners), Ian Bogle (Bogle Architects), James O’Callaghan (Eckersley O’Callaghan) en Atsuo Konishi (Nikken Sekkei).

Het internationaal gezelschap van gasten spreekt over verschillende projecten die krachten, zoals aardbevingen, moeten weerstaan. Een gerenommeerde dagvoorzitter zorgt voor interactie tussen de sprekers en het publiek.

U-Base streeft met het symposium naar een bi-disciplinaire discussie over de wijze waarop gebouwen kunnen worden ontworpen die extreme krachten moeten weerstaan. De sprekers zullen dan ook met name ingaan op de samenwerking tussen architecten en constructeurs, aldus de organisatie.

Internationale sprekers
Zo zullen architect Ian Bogle en constructeur Kamran Moazami (WSP Group) samen ingaan op het ontwerp van de Strata SE1 in Londen, een woontoren met drie geïntegreerde windturbines. O’Callaghan, constructeur van onder meer de glazen Apple Stores, spreekt over de structurele toepassing van glas.

Konishi vertelt over het Core Column System van de 634 meter hoge Tokyo Sky Tree, een constructie die weerstand biedt tegen windbelasting en de aardbevingsrespons aanzienlijk vermindert. Een belangrijke spreker is ook Paul Kalkhoven, Senior Partner en Head of Technical Design bij Foster + Partners.

Het symposium vindt plaats in Aula/Congrescentrum van de TU Delft op dinsdag 10 mei. Meer informatie en het bestellen van tickets vis de website van Value of Design.

Value of Design
‘Designing against extreme forces’ is de vijfde editie van het symposium Value of Design. Door het organiseren van deze symposia probeert U-BASE, de studievereniging van de masters Building Engineering en Structural Engineering, in samenwerking met de faculteit Bouwkunde, de disciplines architectuur en civiele techniek dichter bij elkaar te brengen.

Andere evenementen

Modernisme in Beweging – Van Glaspaleis tot Parkstad
Vide in de centrale hal, SCHUNCK Glaspaleis, Heerlen
Tentoonstelling Amsterdamse Architectuurprijs 2026
Arcam
Kho Liang Ie - Mid-Century Modernist
Museumplein 10 1071 DJ Amsterdam
Tentoonstelling ‘Geen eigen huis. Wonen in crisis’
Oostzaanstraat 45, Amsterdam
Binnenwerk - beeldhouwer André Kruysen en fotograaf Michiel Kluiters
Nieuwstraat 52 5911 JV Venlo
Architect@Work Rotterdam 2026 staat in het teken van regeneratieve architectuur
Hal 1, Ahoy, Rotterdam
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light + Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap