Abonneer je nu op onze nieuwsbrieven!
Abonneren
Nee, bedankt
Ja, denk met me mee rond de
materialisering van mijn project
Copyright: GvGH - GGZ Noord- en Midden-Limburg ( Greiner van Goor Huijten Architecten)
Copyright: EGM - Verzorgings- en verpleeghuis Open Vensters ( EGM architecten)

Ontbijt: ontwerpen voor ouderen

Architectenweb
Een ontbijt is een expertmeeting van architecten, interieurarchitecten, adviseurs, leveranciers en opdrachtgevers onder leiding van de redactie van Architectenweb. Op het ontbijt wordt kennis gedeeld en worden netwerken met elkaar verbonden.

In het tweede ontbijt zal dieper ingegaan worden op de manier waarop architectuur ouderen in een verpleegtehuis een echt thuis kan geven en hen in staat kan stellen zoveel mogelijk zelf te blijven doen. Welke kennis is er inmiddels over ouderen en ouderdomsziekten? Hoe kan daar met ruimtelijk ontwerp op ingespeeld worden? Hoe ziet het verzorgingstehuis van de toekomst eruit?

Ben jij als architect, interieur, adviseur of opdrachtgever betrokken bij ontwerpen voor ouderen en wil je jouw kennis delen en jouw netwerk vergroten? Meld je dan nu aan voor het ontbijt via redactie@architectenweb.nl. Aan het ontbijt kunnen maximaal 15 personen deelnemen. Indien nodig zal de redactie een selectie uit de aanmeldingen maken. In die selectie zal gestreefd worden naar een mix verschillende disciplines.

Themaperiode 'Zorg'
Het ontbijt maakt onderdeel uit van de themaperiode 'Zorg', die Architectenweb het derde kwartaal van dit jaar houdt. Het thema 'Zorg’ wordt door de redactie van Architectenweb gedurende het kwartaal crossmediaal uitgewerkt, met een serie artikelen op Architectenweb.nl, twee ontbijten, een congres, discussies op social media zoals Twitter en LinkedIn, en een speciale editie van Architectenweb magazine.

De themaperiode ‘Zorg’ wordt mede mogelijk gemaakt door Gispen, Kone, Limburgia, Desso, Handicare, Caparol, wall-linQ en Tarkett.

Kijk voor een uitgebreider overzicht van het programma van de themaperiode 'Zorg' op: www.architectenweb.nl/n32092

Andere evenementen

Modernisme in Beweging – Van Glaspaleis tot Parkstad
Vide in de centrale hal, SCHUNCK Glaspaleis, Heerlen
Van Almere naar Ally - 50 jaar kunst in Almere
Esplanade 10 1315 TA Almere
Tentoonstelling Amsterdamse Architectuurprijs 2026
Arcam
Stillevens van Zoetermeer: elf wijken in beeld
Forum Bibliotheek, Zoetermeer
Tentoonstelling over architectuurfotograaf Piet Rook
Jan Kobellstraat 78d 3026 SW Rotterdam
Scholenbouw – standaardisatie versus maatwerk
Xplore Agora
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light & Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Kawneer
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
VELUX Commercial Benelux B.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap
Annuleren
OK
Sluiten
Doorgaan
Inloggen
Maak een gratis persoonlijk account aan